فهرست

سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به مرحله نهایی رسید

سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور پس از طی مراحل دانشگاهی، منطقه‌ای و سراسری، ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه سال جاری به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

دوشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۷ 383

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این مرحله از جشنواره برگزیدگان مرحله سراسری دانشگاه‌های وزارت علوم که در شهریور ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه زنجان برگزار شد، معرفی شده و با دانشجویان برگزیده دستگاههای دانشگاهی کشور از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم معارف قرآن کریم به رقابت خواهند پرداخت.

دبیرخانه مرکزی جشنواره مستقر در اداره فعالیت های دینی و قرآنی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ رعایت موارد زیر در جشنواره ملی توسط دانشجویان راه یافته را ضروری می‌داند:

  1. با توجه به سیاست دبیرخانه جشنواره مبنی بر عدم پذیرش همراهان، به هیچ وجه همراه یا همراهانی از دانشگاههای مختلف در جشنواره حاضر نشوند، این موضوع شامل: فرزندان و همسر و... (به استثناء فرزند شیرخوار زیر دو سال و یک نفر همراه متسابقین نابینا) می‌باشد. دبیرخانه جشنواره هیچ مسئولیتی در خصوص پذیرش و اسکان افراد خارج از لیست ندارد.
  2. جهت پذیرش متسابقین و برگزیدگان ارایه کارت شناسایی معتبر عکس دار و کارت دانشجویی ضروری بوده و در صورت عدم احزار هویت افراد به هیچ وجه پذیرش صورت نخواهد گرفت.
  3. پذیرش متسابقین و برگزیدگان بخش‌های مختلف از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۵/‏۸/‏۹۷ بوده و قبل از ساعت مذکور دبیرخانه جشنواره تعهدی به پذیرش افراد نخواهد داشت.
  4. زمان خروج برگزیدگان و شرکت کنندگان همه بخش‌های آوایی، معارفی، ادبی، هنری، پژوهشی، فناوری روز دوشنبه مورخ ۲۸ / ‏ ۸/‏۹۶ ساعت ۱۲ ظهر می باشد.
  5. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://quranmelli.ir مراجعه کنید

آئین نامه سی و سومین جشنواره قرآن و عترت بخش دانشجویان

یکشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۷ 423

جهت دریافت آئین نامه سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت  دانشجویان سراسر کشور  روی لینک زیر کلیک کنید 

دانلود آیین نامه سی و سومین جشنواره ملی دانشجویان

 

زمان بندی سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان

چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷ 787

عنوان تاریخ و ساعت
پذیرش شرکت کنندگان روز جمعه 25 آبان از ساعت 14
برگزاری مسابقه بخش معارفي روز شنبه 26 آبان
برگزاری مسابقه بخش آوایي روزهای شنبه و یكشنبه  
اهداء جوایز بخشهای هنری،پژوهشي، فناوری وادبي روز شنبه 26 آبان( مراسم افتتاحیه)
اهداء جوایز بخش آوایي و بخش معارفي اهداء جوایز بخش آوایي و بخش معارفي روز يكشنبه 27 آبان

مکان برگزاری : مشهد مقدس - دانشگاه فردوسی مشهد